Szkoła sztuczek i kamienie

Najczęściej zadawane pytania.
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team

Szkoła sztuczek i kamienie

Postautor: Luci » czw, 28 lip 2011, 14:58

Szkołę sztuczek znajdziesz po lewej stronie w Rybiraju. Aktywować możesz ją od 3 poziomu.

Kiedy może moja rybka nauczyć się stuczek?

Twoje ryby mogą od teraz nauczyć się różnych sztuczek. Jednak nie każda ryba może nauczyć się każdej sztuczki. Wybrana przez Ciebie ryba musi osiągnąć odpowiedni poziom, aby móc uczestniczyć w szkole trików. Program nauczania w szkole trików jest bardzo prosty: wybierasz dowolną rybkę i wybierasz dla niej sztuczkę, której musi się nauczyć. Teraz musisz klikać na daną rybkę w różnych odstępach czasu (etapy kształcenia). Jesli Twoja rybka zakończyła wszystkie etapy kształcenia, możesz ją ponownie wpuścić do akwarium. W nim będzie od czasu do czasu pokazywać swoje nowe umijętności.

Jaki jest koszt nauki sztuczek?

To zależy od rodzaju ryby. Również czas nauki sztuczki zależy od tego jakiej rybie jaką sztuczkę chcesz nauczyć.

Czy jedna ryba może uczyć się kilku sztuczek jednoczesnie?

Nie, każda ryba może nauczyć się tylko jednej sztuczki. Kolejna wizyta danej rybki w szkole trików nie jest możliwa.

Dlaczego nie mogę wyjąć rybki ze zbiornika w szkole trików?

Twoja ryba jest w trakcie nauki danej sztuczki. Dopiero wtedy, gdy szkolenie zostanie zakończone możesz wyjąć rybkę ze zbiornika.

UWAGA >Rybki, które odbyły kurs nauki sztuczek nie mogą zostać przeznaczone do wykonywania zdań dziennych lub obsługi klientów.

Kamienie:

Kamienie są dostępne w trzech kolorach: różowym, niebieskim i zielonym. Za pewną ilość kamieni można aktywować budynki. Kamienie będą także potrzebne do wykonania questów.

Gdzie mogę otrzymać kamienie?

Kamienie znajdują się w każdym jeziorze. Ale można je także kupić w AquaShopie. Są one dostępne w trzech różnych kolorach.

Czy jako doświadczony gracz muszę wyłowić lub zakupić dane kamienie, aby aktywować ponownie hodowlę rybek?

Oczywiście, że nie. Wszystkim graczom, którzy zakończyli pierwszy poziom zostaną dopisane kamienie. Ile kamieni dostanie dany gracz, zależy oczywiście od poziomu gracza. Ponadto graczom, którzy ukończyli w czasie aktualizacji 12 poziom (lub wyższy) zostanie odblokowana automatycznie hodowla, aby nie przerywać ich hodowli.

Wróć do „FAQ”