Targ rybny

Najczęściej zadawane pytania.
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Targ rybny

Postautor: Luci » pn, 6 cze 2011, 15:09

Targ rybny
Do targu rybnego możesz dostać się poprzez kliknięcie na stragan w Rybiraju. Na targu możesz kupować rybki od innych Akwarian lub sprzedawać swoje okazy.

Kupno rybek
Po kliknięciu na "Wszystkie oferty" możesz przeszukiwać wszystkie aktualne oferty sprzedaży rybek innych Akwarian. Możliwe jest również sortowanie według dostępnych na targu gatunków rybek. W tym celu kliknij na "Przegląd rybek", a nastepnie na nazwę rybki. Jeśli chcesz dokonać zakupu wystarczy kliknąć na wózek, a rybka automatycznie znajdzie się w Twoim rybopaku.

Sprzedaż rybek
Możesz oczywiście swoje dorodne okazy sprzedawać innym graczom, w tym celu kliknij na zakładkę "Sprzedaj", następnie pojawi się okno rybopaku z aktualnie posiadanymi rybkami. Wybierz rybkę przeznaczoną do sprzedaży i przesuń ją na stragan, następnie wpisz żądaną cenę, potwierdź sprzedaż i gotowe! Jeśli inny gracz kupi Twoją ofertę AquaTalary zostaną automatycznie dopisane do Twojego konta. Swoje oferty możesz w każdej chwili wycofać przez kliknęcie na "Wszystkie oferty" lub "Własne oferty" a następnie klikając na strzałkę umiejscowioną po prawej stronie.

Prowizja targu i ograniczenia
Za wystawienie oferty na targu pobierana jest symboliczna prowizja i wynosi ona 10% ceny sprzedaży, jednak nie mniej niż 1 A$. Innymi słowy wystawiając ofertę w przedziale cenowym między 1 a 19 A$ płacisz 1 A$ prowizji, między 20 a 29 A$ 2 A$ i tak dalej. Ponadto na targu istnieje ograniczenie ilościowe: maksymalnie możesz wystawić 20 rybek, no chyba, że posiadasz konto premium, wtedy możliwe jest wystawienie aż 40 rybek do sprzedaży!

Wróć do „FAQ”