Magazyn i rybopak

Najczęściej zadawane pytania.
Awatar użytkownika
Luci
Upjers Team
Posty: 3537
Rejestracja: pn, 30 maja 2011, 10:54

Magazyn i rybopak

Postautor: Luci » pn, 6 cze 2011, 15:04

Zasady funkcjonowania rybopaku zostały zmienione. Do dyspozycji macie teraz magazyn i rybopak.
Do magazynu możesz dostać się klikając na budynek magazynu w Rybiraju. Poprzez zakładki okna możesz dokonać przeglądu swoich rybek w rybopaku i magazynie, przynęt, elementów dekoracji, karmy, kamieni i rupieci.

Rybopak w swojej standardowej pojemności będzie mógł pomieścić maksymalnie 500 rybek. Wielkość rybopaku każdy gracz będzie mógł stopniowo rozbudowywać, jednocześnie pojemność magazynu w dalszym ciągu pozostanie nieograniczona!

W magazynie umieszczane są automatycznie wszystkie rybki, które złowicie.

Rybki znajdujące się w magazynie nie mogą zostać wpuszczone bezpośrednio do akwarium, hodowli lub szkoły trików. Dotyczy to również zadań dziennych lub questów zwykłych.

Jeżeli chcecie przenieść swoje rybki do akwarium, szkoły trików lub hodowli, musicie je najpierw przełożyć z magazynu do rybopaku. Podobnie sprawy się mają w przypadku wystawiania rybek na targ i wykonywania questów.

UWAGA! Przyciski do przenoszenia rybek między magazynem i rybopakiem pojawią się dopiero w momencie wejścia na konkretny gatunek rybek.

W menu magazynu widoczne są rybki posortowane według gatunków. Jeżeli klikniecie na dany gatunek, zostaną Wam wyświetlone szczegółowe informacje na temat poszczególnych rybek. Tutaj możecie "resocjalizować" swoje rybki, co oznacza wyrzucenie ich z powrotem do jeziora i otrzymanie za to pewnej kwoty aquatalarów. Z magazynu możecie również przenieść rybki do rybopaku. Możliwa jest również masowa resocjalizacja lub przeniesienie rybek za pomocą przycisków umieszczonych po prawej stronie menu.

Wróć do „FAQ”