Czy się da?

Macie pytania dotyczące gry, nie wiecie co dalej ? Tutaj znajdzie pomoc każdy początkujący.
Olaf2403Olaf
Nazwa Konta: Olaf2403Olaf

Czy się da?

Postautor: Olaf2403Olaf » pt, 8 sie 2014, 09:12

Kilka miesięcy temu kupiłem Peta-za ziarna kakao-Potężny Pies(Towarzysz). Kosztował aż 5564 ziaren kakao,a nie widzę prawie żadnej różnicy od tych innych :( .No może jest,ale niewielka.Nie da się wpływać na drzewka zdolności u swoich PET-ów,dlatego denerwuje mnie to jak co chwilę zmienia zdolności,a potrafi walnąć gorzej niż zwykły pająk czasami....nie wiem dlaczego tak jest.
I mam pytanie:Wiem,że ziarna kakao nie będą zwrócone(po prostu wydałem w błoto-mogłem już sobie kupić VIPA..),ale dałoby się chociaż zamienić na innego PETA za tą samą cenę,którą kupiłem pieska? Chodzi mi o Granitowatego Kraba .Chciałbym zamienić(nie wiem czy jest taka możliwość,napisać do supportu?)ze względu na to,że cena jest taka sama,wszystko takie same,tylko,że uczy się z jednego drzewka i to mi by nawet bardziej pasowało.
Battle of Beasts, Nick: Olaf2403Olaf , Gildia: Troskliwe Misie
Obrazek

Awatar użytkownika
roofiwzgw
Nazwa Konta: roofiwzgw

Re: Czy się da?

Postautor: roofiwzgw » pt, 8 sie 2014, 10:17

Sprawy z walutą premium załatwia się głównie w supporcie - nie na forum ;)
Gram w My Free Zoo na serwerze 1 i My Sunny Resort na serwerze 1 - mój nick w tych grach to roofiwzgw
W Wolnych Farmerach gram na serwerze 6, nick roofie

Wróć do „Pomoc dla początkujących”